دبیر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر اداره کل آموزش‌وپرورش یزد گفت: طرح بهسازی و شاداب سازی ۴۰۰ مدرسه در ۵۶ محله کم برخوردار استان در راستای محرومیت‌زدایی آغاز شد.

گامی جهادی  برای شاداب سازی ۴۰۰ مدرسه در  یزد

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج از یزد، محمدعلی نژاد حسینیان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: این طرح به نام «شهید سید روح‌الله عجمیان» به منظور بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار با مشارکت اداره کل نوسازی، اداره کل آموزش‌وپرورش، خیرین، بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی انجام می‌گیرد.

دبیر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی، افزود: طرح شهید عجمیان با هدف ترویج روحیه جهادی بین دانش آموزان و تعمیرات جزئی مدارس از قبیل ایزوگام، گچ کاری، محوطه‌سازی و رنگ‌آمیزی برگزار خواهد شد.

وی حمایت مسئولان از گروه‌های جهادی را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: طرح بهسازی و شاداب سازی ۴۰۰ مدرسه در ۵۶ محله کم برخوردار استان در راستای محرومیت‌زدایی آغاز شد.

نژاد حسینیان اذعان کرد: از جمله دیگر اهداف این طرح می‌توان به ترویج و تعمیق فرهنگ و روحیه تعامل، همکاری، مسئولیت اجتماعی و ترغیب دانش آموزان به حرکت‌های جهادی و استفاده از ظرفیت هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و بهره‌وری از مهارت‌های کسب شده توسط دانش آموزان اشاره کرد.

پایان پیام/ف

دیدگاهتان را بنویسید