دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد گفت که خط تولید یک شرکت محصولات دریایی در این حوزه قضایی به دلیل نگهداری اقلام تاریخ مصرف گذشته پلمب شد.

ورود دادستانی نظرآباد به موضوع نگهداری محصولات غذایی تاریخ مصرف گذشته

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج از کرج، سامان قاضی‌زاده ،دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد، امروز در جمع اصحاب رسانه، با اعلام خبر صدور دستور قضایی برای پلمب و تعطیلی خط تولید یک شرکت محصولات دریایی در شهرستان نظرآباد، گفت: در پی بازدید کارشناسان دامپزشکی شهرستان با همراهی پلیس آگاهی نظرآباد، مشخص شد که یکی از شرکت‌های تولید محصولات دریایی، مقادیر زیادی ماهی منجمد و محصولات دریایی با شرایط کاملا غیر بهداشتی با وضعیت تاریخ انقضا گذشته در سردخانه خود نگهداری می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام این گزارش به دادستانی، دستورات مقتضی برای معدوم سازی مواد غذایی دریایی تاریخ مصرف گذشته، انجام آزمایش از خمیر مرغی منجمد موجود و تعطیلی خط تولید صادر شد.

وی با اشاره به اینکه قبلا به این شرکت چهار بار تذکر داده شده بود تاکید کرد: از این کارخانه مجموعا بیش از هفت تن ماهی منجمد، ۱۲۰ کیلوگرم میگوی منجمد، ۶۰۰ کیلوگرم بال و بازوی مرغ منجمد و ۳۳۱۶ کیلوگرم خمیر منجمد مرغی که همگی تاریخ مصرف منقضی شده داشتند کشف شده است.

قاضی‌زاده گفت: پرونده قضایی برای این واحد تولید محصولات دریایی در راستای حفظ سلامت شهروندان ایجاد شده و در شعبه پنجم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب نظرآباد با جدیت در حال رسیدگی است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید