سخنگوی دولت در واکنش به شایعه تغییر در تیم اقتصادی تاکید کرد: شاید شایعه‌سازی‌ها به دیده شدن یک خبرگزاری و یک سایت کمک کند اما اثر آن برای کشور مثبت نیست.

واکنش دولت به احتمال تغییر در تیم اقتصادی

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در بخشی از نشست خبری امروز خود، در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که با توجه به افزایش قیمت ارز و سکه در روزهای اخیر شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه قرار است کابینه تغییر کند و حتی اخباری مبنی بر استعفای وزیر اقتصاد منتشر شد، سیاست دولت برای کنترل بازار ارز و سکه چیست؟ آیا شاهد تغییراتی در کابینه پیرو اتفاقات اخیر بازارها خواهیم بود، گفت: در حوزه اقتصادی وقتی در یک جنگ اقتصادی با دشمن هستیم و دشمن سعی می کند از هر مسیری ضربه زند، انتظار می‌رود یک همراهی و همدلی در راستای ثبات بخشی به بازار رخ دهد و بتوانیم منافع ملت و مردم را تأمین کنیم.

وی تاکید کرد: همه مردم علاقه دارند تورم کاهش یابد، نرخ ارز پایین بیاید و انتظار می رود همه دلسوزان کشور و مردم در راستای ثبات آفرینی در بازاری که دشمن می‌خواهد در آن تنش ایجاد کند، کمک کنند. شاید شایعه‌سازی‌ها به دیده شدن یک خبرگزاری و یک سایت کمک کند اما اثر آن برای کشور مثبت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید