رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: شکوه حضور مردم شهید پرور و قدرشناس چهارمحال‌وبختیاری بویژه مردم شهرکرد در مراسمات بزرگداشت شهید جمهور، خادم الرضا شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت همراهی با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری دوره چهاردهم ادامه راه شهید جمهور رقم خواهند زد

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرکرد ، مصطفی حیدری در نطق پیش از دستور دویست و هفتادوهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرکرد اظهار کرد: مردم چهارمحال‌ و بختیاری همواره نشان داده‌اند در همه مراسمات و مناسبت‌های ملی و مذهبی، پای کار نظام هستند؛ حضور و همراهی خود را از آرمان‌های نظام دریغ نمی‌ورزند؛ دو دوره سفر هیئت دولت آیت الله ابراهیم رئیسی به این خطه را با شکوهی وصف ناشدنی میزبانی کردند.

وی بیان داشت: شکوه حضور مردم شهید پرور و قدرشناس چهارمحال‌وبختیاری بویژه مردم شهرکرد در مراسمات بزرگداشت شهید جمهور، خادم الرضا شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت همراهی با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

رئیس شورای شهر شهرکرد با اشاره به حضور بی سابقه مردم در مراسم تشییع شهید جمهور و شهدای خدمت که نشان دهنده قدردانی مردم از مسئولان با اخلاص خود بود، یادآور شد: مردم چهارمحال‌وبختیاری در تمامی نقاط استان به سوگ شهید جمهور و شهدای خدمت پرداختند؛ میلیون‌ها نفر نیز در مراسم تشییع این شهدای خدمت در کشور شرکت کردند که این امر نشان دهنده ارادت قلبی مردم به شهید خدمت رئیسی بوده است.

وی افزود: بدون تردید صحنه‌های فراموش نشدنی وداع شورانگیز با خادمان ملت، تکرار قدردانی‌های مکرر از آنهایی می باشد که ردای خدمت صادقانه و مخلصانه به تن کرده و قلب شان برای تعالی، شکوه ایران اسلامی، آسایش مردمان مخلص و متدین این سرزمین می تپد.

حیدری با اشاره به هدف شهید جمهور آیت‌الله ابراهیم رئیسی خاطر نشان کرد: شهید رئیسی همواره به فکر کمک به حل مشکلات مردم و مردمی بودن بود، این شهید گرانقدر در طول خدمت به مردم و انقلاب تمام فکر و ذکرش کمک به مردم و حل مشکلات جامعه بوده است.

اگر می خواهیم سرزمینی آباد داشته باشیم باید منش شهیدان را در پیش بگیریم

وی با بیان اینکه شهادت آیت الله رئیسی تکلیف را بر همه مدیران و مردم سنگین کرد تصریح کرد: اگر می‌خواهیم سرزمینی آباد و ایرانی سرافراز داشته باشیم باید منش شهیدانی مانند بهشتی، رجایی، باهنر، سلیمانی، زاهدی و رئیسی را در پیش بگیریم.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد اذعان داشت: اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی مرکز استان، ضمن تقدیر از اقشار مختلف مردم قدرشناس چهارمحال‌وبختیاری به ویژه شهرکرد، از هیات، گروهای جهادی و مردمی انقلابی استان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، علما، روحانیت، طلاب، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و بسیجیان، دستگاه‌های اجرایی و همچنین اعضای خدوم شورای اسلامی‌ شهرها و روستاهای استان، خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای، برای این شهدای بزرگوار، رزق فراوان از خوان کرم آل الله را مسئلت دارم.

وی اظهار کرد: امید که خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری به مردم و پیمودن در مسیر خدمت سالم، صادقانه، بی ریا، جهادی و انقلابی سیدالشهدای خدمت را به همه ما عنایت بفرماید.

حیدری با اشاره بر رقابت سالم، امنیت و مشارکت حداکثری انتخابات دولت چهاردهم تأکید کرد و گفت: تا مردم با احساس مسئولیت بیشتری در پای صندوق های رأی حضور یابند زیرا ادامه راه شهدای خدمت با حضور گسترده رقم می‌خورد.

وی افزود: هر اندازه که دشمنان برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تبلیغ می‌کنند، مردم به همان اندازه بیشتر و پرشورتر پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند.

شرکت در انتخابات و مشارکت حداکثری مردم عمل به تکلیف و وظیفه است

رییس شورای اسلامی شهرکرد بیان داشت: مسأله انتخابات در این دوره با توجه به شهادت رئیس جمهور، توطئه‌های دشمن و رسانه‌های معاند برای عدم حضور مردم پای صندوق‌های رأی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، مردم ایران به ویژه مردم چهارمحال‌وبختیاری با شرکت در انتخابات و مشارکت حداکثری به تکلیف و وظیفه خود عمل کرده و باعث ناامیدی دشمن می‌شوند.

46

دیدگاهتان را بنویسید