فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: در صورت فعالیت مدیری در تشکل، جریان، جلسه و محافل سیاسی انتخاباتی گزارش خواهم کرد و با هیچ مدیری تعارف نخواهم داشت.

فرماندار شهرستان فیروزآباد: با هیچ مدیری تعارف ندارم

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج از فیروزآباد، حبیب جمشیدی در جلسه شورای اداری این شهرستان، با اشاره به نخستین جلسه شورای اداری شهرستان در خصوص اینکه مدیر باید خدمتگزار مردم باشد اظهار داشت: مدیر به عنوان یک فعال سیاسی و اجتماعی در ساعات اداری و بیرون از ساعات اداری نباید وارد جریان‌های سیاسی شود.

وی افزود: این موضوع را امروز تذکر می‌دهم و فردا روز دیگر در صورت مشاهده مکتوب نامه نگاری و برخورد خواهم کرد.

فرماندار شهرستان فیروزآباد ادامه داد: در سال جاری حدود ۵۷ قانون ماده و تبصره در خصوص انتخابات تغییر کرده و یا به عبارت دیگر چکش کاری شده است و در این راستا عملاً وارد انتخابات شده‌ایم.

جمشیدی اضافه کرد: ثبت نام‌های انتخابات انجام شده و تعداد داوطلبان مشخص شده و ثبت نام به اتمام رسیده است.

وی بیان داشت: اعضا هیئت اجرایی در حال شکل گیری است، شورای تامین وارد شده، کمیسیون امنیت انتخابات شکل گرفته و فضا، فضای انتخاباتی است در این میان انتظار می‌رود مدیران هم به وظیفه خود که خدمتگزاری به مردم بوده بپردازند.

فرماندار شهرستان فیروزآباد ابراز داشت: وارد شدن مدیران به جریان‌های سیاسی مردم را ناامید می‌کند و در صورتی که گزارش مدیری در دستگاه اداری در حال خدمت در تشکل، جریان، جلسه و محافل فعالیت داشته باشد گزارش خواهم کرد و تعارفی با هیچ مدیری نخواهم داشت.

مدیران افراد تحت امر حوزه اداری خود را مدیریت کنند

جمشیدی گفت: مدیران دستگاه، نیروهای انسانی و افرادی که پیشانی خدمت و اطلاع رسانی به مردم هستند مدیریت کنند و در صورت مشاهده برخورد خواهم کرد.

فرماندار فیروزآباد در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تشکیل مجمع مطالبه‌گران شهرستان افزود: تشکیلاتی در سطح شهرستان با حضور افراد متخصص، آموزش دیده و با سطح علمی بالا تشکیل شده است.

جمشیدی ادامه داد: این مجمع سلسله مراتب کشوری، استانی و شهرستانی شکل گرفته و در این شهرستان در جلسه‌ای در فرمانداری برگزار شد و محسن بهزادی به عنوان مسئول مجمع مطالبه‌گران انتخاب شد.

وی اضافه کرد: این تشکل به صورت موضوعی تک تک ادارات را بررسی کرده و در صورت لزوم اداره‌ای که در جهت شفاف سازی نیاز به توضیح باشد، توسط مدیران اجرایی شهرستان بایستی ارائه شود.

مجمع مطالبه گران در چارچوب قانونی و مدیران همکاری کامل داشته باشند

فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: این تشکل چون در چارچوب قانون بوده،مدیران همکاری کامل در حوزه دستگاه اجرایی داشته باشند،

جمشیدی در پایان تصریح کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری همه مکلف بوده ورود کرده، کمک دهیم و حمایت کنیم.

سپس در ادامه دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان فیروزآباد، ضمن معرفی این مجمع و نحوه عملکرد آن، اظهار امیدواری کرد و گفت: ادارات دولتی و اجرایی از مطالبه های سازنده این مجمع که از کارگروه های تخصصی بهره می‌برد استقبال کرد و با ایجاد یک همکاری سازنده، موجبات توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم آوردند.

محسن بهزادی همکاری، کمک و شفاف سازی در حوزه‌های مختلف را از وظایف اصلی این تشکل عنوان کرد و بیان داشت: امید است مسئولان شهرستان به در جهت پیشرفت و توسعه همکاری لازم با این تشکل داشته باشند.

پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید