بخش تازه‌های نشر امسال پس از ۶ سال دوباره در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران راه‌اندازی شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند در این بخش با جدیدترین کتاب‌های منتشر شده، آشنا شوند.

حضور تازه‌های نشر در نمایشگاه کتاب پس از ۶ سال+عکس

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج، غرفه تازه‌های نشر در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پس از ۶ سال مجدد به نمایشگاه آمد و در این بخش تازه‌های نشر در حوز‌ه‌های مختلف از کودک و نوجوان، روانشناسی، تاریخ، ادبیات، علوم اجتماعی، فلسفه، دین، شعر و … در معرض نمایش قرار گرفته است. البته هنوز قسمت‌های مختلف این بخش آماده نشده و غرفه‌داران در حال چیدمان کتاب‌ها و جانمایی بخش‌ها هستند. 

غرفه تازه‌های نشر که آثار مختلفی از ناشران داخلی را عرضه می‌کند، با مساحتی بالغ بر ۲ هزار مترمربع با ۱۴ هزار عنوان کتاب در نیم طبقه بالای مصلای امام خمینی (ره) قرار دارد. به گفته یکی از مسؤولان این غرفه، کتاب‌های تاریخی در سال جاری طرفداران بسیاری داشته است که‌پیش‌بینی می‌کنیم در نمایشگاه امسال هم با استقبال بازدیدکنندگان همراه شود.

سالن یاس در نیم طبقه شبستان، هنوز به طور کامل افتتاح نشده است و همچنان غرفه‌داران در حال چیدمان هستند؛ به طوری که تنها حدود سه بخش از بیش از هشت بخش، آماده شده است. سالن یاس برای تازه‌های نشر به همت خانه کتاب راه‌اندازی شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند برای آشنایی با جدیدترین آثار با مضامین مختلف به این بخش مراجعه کنند. البته در بخش تازه‌های نشر، کتابی فروخته نمی‌شود و  بازدیدکنندگان فقط می‌توانند محتوای کتاب‌های جدید منتشر شده را بررسی و در صورت نیاز به انتشارات کتاب مورد نظر مراجعه کنند.

بخش تازه‌های نشر آخرین بار در سال ۹۶ در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور داشت که امسال با هماهنگی خانه کتاب، این بخش به نمایشگاه آمده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید