نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان از برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان یزد خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در استان یزد

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج از یزد، جلال عرب‌خردمند از برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این استان خبر داد و اظهار کرد: این آزمون روز جمعه بیست و هشتم مهرماه سال جاری در محل دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.

وی افزود: در استان یزد تعداد ۳۲۰۹ نفر برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام کرده‌اند که ۸۵۰ نفر از آنان جذب دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می‌شوند.

نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان یزد گفت: ۲۵ درصد ثبت‌نام کنندگان در این دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی آقایان و ۷۵ درصد نیز بانوان هستند.

عرب‌خردمند تصریح کرد: مطابق ماده ۱۵ قانون حمایت از حقوق افراد معلولان، ۳ درصد از مجوز استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این آزمون به افراد دارای معلولیت واجد شرایط، اختصاص یافته است.

نماینده سازمان امور اداری و استخدامی در استان یزد، در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به برگزاری این آزمون نظارت خواهند داشت.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید