امام جمعه کازرون با اشاره به اقتدار و محبوبیت و اثرگذاری سپاه در منطقه گفت: اقتدار سپاه الگویی برای کشورهای آزادی خواه است.

اقتدار سپاه الگویی برای کشورهای آزادی خواه است

به گزارش مجله سپیده سحر ویژه امام عصر عج از کازرون، حجت السلام والمسلمین محمد صباحی درخطبه نماز جمعه امروز ۵ اسفند ماه در کازرون، ضمن تبریک و گرامیداشت میلاد با سعادت سالار شهیدان‌ امام‌حسین (ع)، روز پاسدار و همچنین اعیاد پیش رو گفت: امروز روز پاسدار را در حالی حشن می گیریم که سپاه پاسداران در اوج اقتدار، محبوبیت و اثرگذاری در منطقه می باشد و دل دشمن را به لرزه درآورده است.

وی افزود: اقتدار سپاه الگویی برای کشورهای آزادی خواه است و اقتدار بسیج الگویی برای ملت های ظلم‌ناپذیر.

صباحی با اشاره به عملکرد مثبت سپاه گفت: امروز مردم با عبارت سپاه آشنا هستند و آگاهی کامل به عملکرد سپاه دارند.

وی نابودی داعش، ضربه زدن به جاسوس ها و گاندوها، برگزاری اردوهای جهادی، امنیت پرواز ها، موشک های ارمعان آور اقتدار، قدرت فضایی و ماهواره های امید، قرارگاه های محرومیت زدایی امنیت آبهای نیلگون خلیج فارس  و تبدیل شدن ایران به یکی از ۱۰ کشور قدرتمند جهان را از اقدامات سپاه پر قدرت سپاه عنوان کرد و تصریح نمود: مردم نسبت به این مهم‌ کاملا آگاه هستند و قدر سپاه و بسیج را می دانند.

وی گفت: همین اقدامات سپاه لرزه بر جان‌ دشمنان‌ نظام‌انداخته و غرب فرتوت بین مرگ و زندگی دست و پا می زند. 

صباحی ضمن قرائت پیام‌ مقام‌ معظم رهبری خطاب به فرماندهان سپاه در اجلاسیه روز گذشته گفت: فرمانده سپاه کازرون یکی از بهترین فرماندهان پرتلاش انقلابی است.

وی  تیپ تکاور امام سجاد (ع ) کازرون را هدیه مقام‌معظم رهبری عنوان کرد و تاکید نمود: حوزه سرزمینی این تیپ بسیار گسترده است اما مرکز و استقرار نیروها در همین شهر باقی خواهد ماند و به فعالیت خود ادامه خواهد داد پس به شایعات دامن نزنید و در برابر شایعه سازی واقع گو باشید تا مردم دچار ابهام و سردرگمی نشوند .

محمد صباحی با اشاره به هفته منابع طبیعی گفت: امسال به لطف الهی سال پربارش و سرسبزی خواهیم داشت اما باید همه مواظب باشیم در موقع خشک شدن سبزه و علف ها با معضل آتش سوزی مواجه نشویم.

وی حفاظت از عرصه و پهنه جنگلی شهرستان و همچنین درختان و فضای سبز شهر را از وظایف شهروندی عنوان کرد و افزود: باید به این مهم‌ توجه داشته باشیم که کازرون شهر و شهرستان  نیست بلکه باع و بوستان است و در حفاظت و مراقبت از آن بکوشیم.

پایان پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید