wait لطفا صبر کنید

صفحه اصلی » مجله شماره32 » معرفي كتابهاي مهدوي
بازدید: 3782
0/0 (0)
انتظار باطعم فوتبال
 

نویسنده: حسن ملایی

این کتاب به صورت مصور و تمام رنگی آماده شده است و نویسنده واژه های عرصه فوتبال را با مهدویت گره زده است و با این واژه مفاهیم انتظار را برای جوانان توضیح داده است در ادامه قسمتی از کتاب را می آوریم:

سال‌هاست که از تولد فوتبال می‌گذره و سرگرمی‌ای که زمانی، وسیله‌ای برای تفریح مردم کوچه پس کوچه‌های شهر لندن بود، الآن تبدیل به یه بازی هیجان‌انگیز جهانی شده. تب فوتبال اونقدر شدید شده که دیگه جام باشگاهی و قاره‌ای هم جواب نمی‌ده و هر چهار سال به عنوان مهم‌ترین رخداد ورزشی جهان، همه دنیا رو تحت تأثیر خودش قرار می‌ده؛ حالا دیگه حضور در جام جهانی فوتبال، از افتخارات مهم هر کشوری حساب می‌شه و هر بازیکنی بهترین آرزوی خودش رو حضور در جام جهانی می‌دونه.


تماشاچی‌های اون هم چیکار که نمی‌کنند؛ موج مکزیکی که تو ورزشگاه راه می‌اندازند تازه یه چشمشه. البته این وسط، یک عده تماشا چی‌نما هم هستند که دست به کارهای ناجون مردونه‌ای از نوع فوتبالیش می‌زنند... .


با همه اینها بد نیست برای یه دفعه هم که شده ما هم قاطی جوون‌ها، تو ورزشگاه یا پای تلویزیون، یکی از اون فوتبالهای داغ رو ببینیم. اما... اما نه مثل خیلی‌ها که فوتبال رو فقط به خاطر لذتش نگاه می‌کنند.


واقعاً، شادی یا غمگین شدن به خاطر یه بازی فوتبال چه فایده‌ای داره، وقتی که از نقاط مثبت و منفی اون، هیچ درسی گرفته نمی‌شه. اما بعضی‌ها که بلند همت‌تر و زیرک‌ترند، ازش عبرت و نکته می‌گیرند، مثل مربی‌ها، آنالیزورها، تحلیل‌گرها، کارشناس‌ها، حتی یه قدم می‌خوام بالاتر برم و از نکته‌هاش نه فقط برای بهتر فوتبال بازی کردن، بلکه برای زندگی کسی که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف رو دوست داره و منتظر ظهورشه، درس بگیرم. شما چطور؟

قطع :خشتی کوچک

تعداد صفحات: 83 صفحه

چاپ اول: بهار 93

قیمت : 4000 تومان

انتشارات بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج)

این کتاب با تخفیف ویژه 40 درصد در اختیار طلاب، دانش‌پژوهان و علاقمندان قرار می‌گیرد.

قم: خیابان شهداکوچه آمار(22)/ بن بست شهید علیان/ پ 24/ ص.پ: 119- 37135/ تلفن:02537841130-02537841130

 نظرات:

نام:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :